Elizi Batıkent Anaokulu

Kreş ve Gündüz Bakımevi


Çocuklarınız sizlerin değildir, onlar bizzat yaşamın çağrısının kızları ve oğullarıdır. Elinizden geçerler, sizden gelmezler... Eğer sizlerle birlikteyseler, bu sizindir anlamına gelmez. Onlara sevginizi verin, fikirlerinizi değil... çünkü onların kendi fikirleri vardır. Bedenlerini barındırın, ruhlarını değil... çünkü ruhları bize ve hayallerimize yasaklanan yarınlardadır. Sizler onlara benzemeye çalışın, onları kendinize benzetmeye değil. Batıkent Anaokulu ....

Bizden

Detaylı Bilgiler


Batıkent’ Anaokulu, ulaşımı kolay, geniş bahçeli, müstakil üç binadan oluşan bir kuruluştur. Okulumuz 0-6 yaş grubunda bulunan çocuklşara 07:00 – 19:00 saatleri arasında tam gün, yarım gün seçenekleri ile hizmet vermektedir. Elizi Kreş ve Gündüz Bakımevi İlkyerleşim Mahallesi Batıkent’te Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı resmi bir kurumdur

Kreş (0 – 2 yaş) , Gündüz Bakımevi ( 3 – 6 yaş) ve Anaokulu olarak hem küçük yaş grubu hem büyük yaş grubunu alma yetkisine sahiptir.

İçeriye girdiğiniz anda farkedeceğiniz sevgi dolu ortamımız toplumda 1500 m2 üzerine kurulu binamızın 1000 m2 kapalı ve 500 m2 açık alanı bulunmaktadır. Bina iç ve dış yapısı anaokuluuna göre düzenlenerek çocuklara uygun hale getirilmiştir.

Geniş ferah ve zengin materyallerle donatılmış sınıflarımız, çocuklarımızın sıkılmadan hoşça vakit geçirebileceği ortamlar olarak dizayn edilmiştir.