Günümüzde yaratıcı, sorgulayan, kendine güvenen, karşılaştığı problemleri çözebilen, sosyal çocuklar yetiştirmedeki en geçerli yöntem “Etkin Öğrenme Yöntemi”dir. Etkin Öğrenme yönteminde çocuklar, öğrenmede aktif, seçici, karar verici öğretmenler ise teşvik edici öğrenmeyi kolaylaştırıcı konumdadır.

VİZYONUMUZ

Kreşimizde öğrencilimize akademik eğitim verirken, temel becerileri uluslararası düzeyde kazandırmayı hedefliyoruz. Bütün öğrencilirimizin okulumuza severek ve isteyerek geldikleri, beklentilerin hep önünde, kalitesiyle ve içtenliğiyle örnek gösterilen önder bir kreş ve gündüz bakımevi olmaktır. Çocuklarımızın tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilecek sistemlerin oluşturulmasında ulusal ve uluslararası ortamlarda lider rol almak ve bu çocuklarımızın Türkiyemizin geleceğinde hak ettikleri pozisyonlara gelebilmeleri amacı ile destek hizmetleri sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Çocuklarımızın sevgi dolu ve sıcak bir dul ortamı içerisinde Kendine güvenen Sorumluluk sahibi Başka uluslara, kültürlere, inançlara ve insan haklarına saygılı özgür düşünebilen ve davranabilen Düşünce ve duygularını rahatlıkla ifade edebilen Sahip olduğu performansı en üst düzeyde kullanabilen Çevresiyle sağlıklı iletişim kurabilen bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmaktadır.